468.eu
true

S bainry už vám žiadna zákazka neutečie

S bainry už vám žiadna zákazka neutečie

V dnešnej dobe, kto podniká a nemá webové stránky, ten snáď akoby ani neexistoval. Pokiaľ máte firmu, určite dobre viete, o čom je reč. Ale nie je web ako web. Zabudnite na šablóny a zastarané metódy vývoja webových stránok, ktoré svojou povahou už dávno nezodpovedajú súčasným nárokom. Weby novej generácie povýšia váš biznis na úplne iný level. A v čom sa skrýva to kúzlo?
 

Real-time weby ako komplexné riešenie

Pokiaľ chcete svojim klientom poskytnúť ten najlepší servis aj na vašich webových stránkach, zabudnite na riešenie typu klasických redakčných systémov alebo php framework. Či už vlastníte e-shop a chcete si byť istí, že vás zákazník bude mať vždy presné informácie o tom, koľko dopytovaných produktov je skladom, alebo ste hotel či iné ubytovacie zariadenie a vašou prioritou je spokojný klient, ktorý dostane v pravú chvíľu správnu informáciu o tom, či sa u vás môže ubytovať av medziobdobí neodíde ku konkurencii, bez webu postavenom na real-time technológiách to nikdy nedosiahnete.
 
Presne to je totiž tá hlavná argumentácia na to, aby ste si vybrali web novej generácie pred zastaraným typom webu. Zjednodušene povedané, či už na webe dôjde k akejkoľvek zmene, na vašej (administrátorskej) alebo klientskej strane, sofistikovaný softvér zaistí, aby sa táto zmena prepísala okamžite všetkým, ktorí si web práve prezerajú. Teda informácie budú vždy úplne aktuálne, čo ocenia nielen predajcovia produktov či služieb, ale aj weby informačné či spravodajské. Môže sa stať, že sa niektorá správa bude aktualizovať, dôjde napríklad k zvratu vo vyšetrovaní alebo napríklad redaktor omylom urobí nejakú gramatickú chybu a bude pre neho naozaj zásadné, aby sa všetko rýchlo opravilo a hlavne všetkým správne zobrazilo, aj toto je jednou z hlavných predností supermoderných webov.
 

Cena až na prvom mieste

Nadchla vás predstava aplikácie, ktorá akoby predbehla dobu, ale vopred sa desíte, koľko že to bude stáť? Áno, weby novej generácie postavené na real-time technológiách sú logicky zložitejšie a časovo náročnejšie na vývoj, ale nie vždy sa musí nutne jednať o cenovo extrémne riešenie. Napríklad bainry so svojimi 12+ rokmi skúseností stavia weby na týchto technológiách za dostupné ceny a navyše, vďaka takýmto riešeniam v konečnom dôsledku ešte môžete nemalé peniaze ušetriť. Nestane sa vám totiž, že by ste prišli o zákazníka, ktorý by v čase, keď sa bude napríklad niektorý z vašich produktov javiť ako vypredaný, prešiel ku konkurencii v čase, keď vy práve doplníte skladové zásoby.

REAL-TIME WEBOVÉ STRÁNKY

Real-time weby: Vylepšený používateľský zážitok a aktuálne informácie

WEBSOCKETY REVOLÚCIA V KOMUNIKÁCII

Websockety: Revolúcia v komunikácii na webových stránkach a potenciál nahradenia REST

SUPERMODERNÝ WEB

Jednou z hlavných výhod nových supermoderných webových stránok, e-shopov a aplikácií, ktoré vyvíjame, je schopnosť servera iniciovať komunikáciu s klientom v reálnom čase.

ČO JE TO SERP?

SERP je skratka pre "Search Engine Results Page", čo v preklade znamená "stránka výsledkov vyhľadávania".

WEB3 BUDÚCNOSŤ INTERNETU

Budúcnosť internetu založená na decentralizácii a blockchain technológii.

S bainry už vám žiadna zákazka neutečie

S bainry už vám žiadna zákazka neutečie