468.eu
true

SUPERMODERNÉ WEBY založené na real-time technológiách

SUPERMODERNÉ WEBY založené na real-time technológiách

Zoznámte sa s tímom, špecializujúcim sa na vývoj supermoderných webov založených na real-time technológiách. Zatiaľ čo dnes väčšina ľudí vytvára moderné webové stránky, táto spoločnosť ide ešte o krok ďalej a posúva ich na novú úroveň.
 

Supermoderné weby založené na real-time technológiách

Bainry – supermoderné weby sú webové aplikácie, ktoré využívajú moderné technológie a architektúru na dosiahnutie vysokej reaktívnosti, rýchlosti a užívateľskej interaktivity. Tieto weby sú založené na real-time technológiách, ktoré umožňujú okamžité aktualizácie obsahu a komunikáciu medzi klientom (webovým prehliadačom) a serverom. Okrem webov firma vyvíja aj e-shopy, aplikácie či systémy a pod.
 
Tieto weby novej generácie sú plne adaptované na zmenu. Každé slovo alebo obrázok na stránke môžete zmeniť okamžite bez toho, aby ste museli stránku znovu načítať. Vaše úpravy sa okamžite premietnu pre každého, kto má web otvorený. Zabudnite na staré metódy aktualizácie obsahu s tlačidlom F5.
 
S viac ako 12 rokmi skúseností v odbore, je spoločnosť pripravená pracovať v prospech svojich klientov. Ich motivácia spočíva vo vašej spokojnosti, a preto sa vždy snaží poskytnúť maximálny výkon.
 
Na rozdiel od bežných webových stránok postavených na platformách ako WordPress alebo Joomla, používa spoločnosť real-time technológie. Keď vykonáte zmeny na svojom webe, napríklad aktualizujete ceny produktov, opravujete chyby v článkoch alebo meníte akýkoľvek iný obsah, tieto zmeny sa okamžite prejavia v reálnom čase pre všetkých užívateľov. Tieto weby sú rýchle, efektívne a interaktívne.
 
Využite širokú škálu skúseností a zručností. Ceny spoločnosti sú mimoriadne priaznivé s preferenciami vlastného riešenia namiesto používania štandardných platforiem ako WordPress. V ponuke je možné využiť aj kompletnú správu webu, responzívny dizajn, viacjazyčné stránky, zabezpečenie a šifrovanie dát, dodržiavanie štandardov pri vývoji a automatizácii prepájania webu s rôznymi systémami.
 
Pokiaľ vás táto ponuka zaujala a chcete sa dozvedieť viac, určite spoločnosť kontaktujte, alebo navštívte blog. Získate tak ďalšie informácie o službách vrátane zodpovedania vašich otázok.
 
Supermoderný web je budúcnosťou internetu. S webovými aplikáciami využívajúcimi real-time technológie vám budú poskytnuté najmodernejšie možnosti podnikania.

REAL-TIME WEBOVÉ STRÁNKY

Real-time weby: Vylepšený používateľský zážitok a aktuálne informácie

WEBSOCKETY REVOLÚCIA V KOMUNIKÁCII

Websockety: Revolúcia v komunikácii na webových stránkach a potenciál nahradenia REST

SUPERMODERNÝ WEB

Jednou z hlavných výhod nových supermoderných webových stránok, e-shopov a aplikácií, ktoré vyvíjame, je schopnosť servera iniciovať komunikáciu s klientom v reálnom čase.

ČO JE TO SERP?

SERP je skratka pre "Search Engine Results Page", čo v preklade znamená "stránka výsledkov vyhľadávania".

WEB3 BUDÚCNOSŤ INTERNETU

Budúcnosť internetu založená na decentralizácii a blockchain technológii.

S bainry už vám žiadna zákazka neutečie

S bainry už vám žiadna zákazka neutečie

SUPERMODERNÉ WEBY založené na real-time technológiách

SUPERMODERNÉ WEBY založené na real-time technológiách